Okolo Borisa Kollára sa v predvolebnom období roztrhlo vrece s odhaľovaním pikošiek z minulosti. Napriek tomu, že čelí obvineniu z násilníckeho správania voči expartnerke Barbore Richterovej, nestráca zmysel pre humor. Dokonca si vtipne zaspomínal na svoju zahraničnú „svadbu“ spred 15-tich rokov a odhalil, čo údajne stojí za jeho početnými nevydarenými vzťahmi.

V roku 2008 zaplavili bulvárne plátky informácie o tom, že vtedajší podnikateľ Boris Kollár a bývalá modelka Linda Rezešová mali v Amerike uzavrieť manželstvo. Dvojica sa k prekvapivým správam nijako zvlášť nevyjadrovala, no aktuálny predseda parlamentu po rokoch prelomil mlčanie.

boris kollar

,,Pravda, doteraz je to moja právoplatná manželka v Amerike,“ Boris Kollár s úsmevom potvrdil v rozhovore pre portál Pluska.sk. K zahraničnému zosobášeniu malo dôjsť počas plavby na gondole v Las Vegas, avšak zaľúbenci to brali len ako žart. ,,Bola to šou, bola to sranda, bavili sme sa s priateľmi… To, čo sa udeje v Las Vegas, má zostať v Las Vegas,“ zaspomínal si slávny multiotecko, ktorý sa domnieva, že jeho doterajší slobodný stav má korene v dávnejšej minulosti.

Spôsobil si to ako malý chlapec?

13-násobný otec prezradil, čo by mohlo stáť za tým, že doposiaľ nevykročil pred oltár. V detstve sa mu totiž predstava manželstva natoľko bridila, že na papierik napísal vetu: ,,Ja sa nikdy neožením!“ a dokonca ho odovzdal mame. Kollár sa tak domnieva, že práve toto kontroverzné detské prianie sa zhmotnilo do jeho reality v dospelosti, kvôli čomu sa skutočný vstup do chomúta stále nekonal.

Možnosť oficiálneho sobáša ale Boris ešte celkom nezavrhol. „Samozrejme, že sa chcem oženiť. Hľadám tú pravú, a keď konečne príde, tak to nastane,“ tvrdí Kollár, pričom sa v týchto dňoch vo veľkom špekuluje o tom, či pravé šťastie nenašiel v náručí čerstvej mamičky jeho syna Abnera Laury Vizváryovej, ktorá sa sa aktuálne zotavuje po pôrode.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

laura vizvaryova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Istagram/Kollarboris, _Leyla_lv