Politik Boris Kollár prekračuje hranice toho, ako môže muž nahliadať na pojem rodina. Podľa najnovších informácií sa mal toto leto tešiť nielen z príchodu synčeka Abnera s podstatne mladšou Laurou Vizváryovou, ale údajne sa mu mali v rovnakom období narodiť až dvaja potomkovia. Vek mamičky je v tomto prípade poriadne studenou sprchou!

Mnohí Slováci sa nestačia v predvolebnom období čudovať, čo všetko sa vyplavuje na povrch o lídrovi hnutia s príznačným názvom Sme rodina. Napriek tomu, že sa Boris Kollár zamilovane promenáduje za ručičky s čerstvou maminou Laurou, ich malý synček vraj kruh poslancových ratolestí neuzavrel.

boris kollar

Podľa vyjadrení poriadne nahnevanej Barbory Richterovej sa majú ozývať hlasy hovoriace o tom, že multiotecko privítal do svojho „klubu“ 16. potomka. ,,BORIS KOLLÁR MÁ ĎALŠIE DIEŤA!!! So ženou, ktorá je mladšia o 4 roky od jeho najstaršej dcéry! Je to chlapec, volá sa Noel. Jeho matka je NIKOLA BOBOKOVÁ,“ tvrdí Kollárova expartnerka.

Mladučká brunetka sa mala s Borisom stýkať ešte v čase neplnoletosti a krátko po jej dosiahnutí vraj prišiel čas na splodenie potomka. 18-ročné dievča sa údajne touto novinkou nijako netají a čerstvo narodené bábätko rada prirovnáva k jeho oteckovi. Citlivé zistenia majú pochádzať zo správ, ktoré Richterovej denne prichádzajú do schránky, statusy o predsedovi Národnej rady však musela na odporúčanie polície vymazať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kollar dieťa
Jedna zo správ, aké zaplavujú Richterovej schránku

Zdroj: Hlavnydennik.sk | Foto: Facebook, Instagram/Richterova Barbora, Instagram/Kollarboris