Herec a spevák Matúš Kolárovský, známy pod umeleckým menom Yael, sa o nezáujem dievčenského publika obávať nemusí. Napriek popularite ale jeho srdce stále hľadá spriaznenú dušu. Mohla by sa ňou stať kráska z novej reality šou, o ktorú hudobník prejavil verejný záujem.

22-ročný umelec vychováva ročnú dcérku Neu so známou speváčkou Veronikou Nízlovou. Hoci sa ich vzájomné stretnutia v poslednom období značne zintenzívnili, dvojica zjavne o oficiálnom návrate k sebe vôbec neuvažuje.

twiinska a kolarovsky

Yael sa pred pár dňami dokonca nechal počuť, že by rád nadviazal osobné spojenie s atraktívnou účastníčkou reality šou Ruža pre nevestu. Ide konkrétne o Miroslavu Hriňákovú bojujúcu o priazeň bohatého podnikateľa Tomáš Tarra. Matúš Kolárovský si však potajmä praje, aby plavovláska v súťaži neuspela.

Ak Mirka nevyhrá, má sa ozvať!

,,Z potenciálnych miss by mohla byť mojou ženou Mirka,“ exotický muzikant prekvapil úprimnosťou v internetovej relácii Bez ruže. Nádejný adept o kráskino srdce zašiel ešte ďalej a milovníčke zvierat poslal smelý verejný odkaz.

,,Mirečka, ja som ti len takto rýchlo chcel taký odkaz poslať, že keby ja som bol v porote, hneď ti dám aj lepšie hodnotenie, aj číslo svoje ti dám potom. Lebo srdce moje prázdne je,“ trúfa si sympatický spevák. ,,Potom sa už nemusí s Tomášom rozprávať, nemusí s ním udržiavať kontakt, stačí, ak príde za mnou,“ dodal Yael, ktorý blondínke komentuje a lajkuje aj fotografie na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Voyo.sk | Foto: YouTube/Voyo.sk, Instagram/Mirkahri, Veronikatwiins