Keď Veronika Nízlová v roku 2021 oznámila, že čaká dieťatko, verejnosť ostala v šoku, keďže pri nej dlhší čas oficiálne nestál žiaden muž. Tri mesiace po narodení bábätka sa k otcovstvu priznal spevák Matúš Kolárovský a teraz dokonca prezradil, kde s Vebi potomka splodili.

Hoci na začiatku sa Matúš Kolárovský k dcérke veľmi nemal, teraz je všetko inak. Spevák známy ako Yael sa snaží so svojou ratolesťou tráviť každú voľnú chvíľku a je vidieť, že si Neu naozaj obľúbil. Aj keď interpret a Twiinska spolu nežíjú, snažia sa vychádzať ako kamaráti a dievčatku zabezpečiť najkrajšie detstvo.

twiinska a kolarovsky

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že je medzi dvojicou 14-ročný vekový rozdiel, ani ten nezabránil vášni, ktorá medzi čokoládovým fešákom a Vebi vzplanula. Infulencer dokonca v relácii Neskoro večer s Petrom Marcinom priznal, že sa s Neinou mamičkou zoznámili v kúpeľoch.

„Potom sme sa zase nevideli a zas sme sa potom naraz uvideli, to sme sa ale v Bratislave stretli, a tam sa to stalo. Na druhýkrát. A rovno to vyšlo,“ vysvetlil s humorom celebritný otecko. Až teraz sa tak fanúšikovia dozvedajú, kde a kedy dvojica splodila dieťatko.

matus kolarovsky

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, RTVS