Druhým najrozoberanejším vzťahom československého šoubiznisu je po Jasmine Alagič a Rytmusovi, ktorí sa tento týždeň zasnúbili, určite aj ten medzi speváčkou Katkou Knechtovou a Superstaristom Petrom Borkovcom. Doposiaľ do sveta vysielal zamilované odkazy len mladík, avšak konečne odhodila zábrany aj Prešovčanka!

Hoci koncom septembra Petr priznal, že jeho vzťah s Katkou Knechtovou stroskotal, za čím mala byť údajne jeho mamina prechovávajúca voči speváčke nesympatie, zdá sa, že dnes sú opäť obaja holúbkovia vo víre lásky.

Katka Knechtova Petr Borkovec

Po tom, ako Peťo zo svojho profilu vymazal všetky fotky s Katkou, po dlhšom čase zverejnil snímku s Knechtovou, ktorá všetkých šokovala, pričom k nej dodal hashtag #navzdymoje. Týmto príspevkom tak potvrdil, že si s východniarskou kráskou k sebe opäť našli cestu. Doposiaľ ale prichádzali odkazy len z mladíkovej strany a boli vždy zahalené rúškom tajomstva. Teraz však konečne odhodila zábrany aj jeho polovička!

Knechtova Borkovec

19-ročný mladík totiž na Instagrame zverejnil romantické zábery s o 18 rokov staršou priateľkou, na ktorých brunetka nielen varí, ale neváha mu dať ani pusinky. Vyzerá to tak, že Katka sa vzťahu s mladým zajkom prestala brániť a svojim citom sa konečne naplno oddala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/petrborkovec_official, Streamable | Foto: Instagram/petrborkovec_official, katarinaknechtovaofficial