Katarína Knechtová sa spolu s folklórnym súborom Šarišan pustila do hudobného projektu. V rámci turné s názvom Puto prejdú hneď niekoľko miest na Slovensku, pričom majú za sebou už zastávku v Prešove a Žiline.

Počas koncertu mohli diváci vo vypredanej sále vidieť Katarínu v krásnych šatách, ale i ľudovom kroji. Čo však vedel len málokto, je fakt, že sa v publiku nachádzala jedna dôležitá osoba. Katku totiž neprišiel podporiť nikto iný než mladý finalista Petr, ktorý len nedávno priznal päťmesačný vzťah a zároveň rozchod s úspešnou speváčkou.

Knechtová vypredáva koncerty so súborom Šarišan

Neprešla dlhá doba a po mnohých romantických vyznaniach sa zdá, že je Borkovec opäť na koni. Napriek tomu, že sa Knechtová téme lásky zo Superstar urputne vyhýba, sa mladý Čech rozhodol pridať olej do mediálneho ohňa. Po tom, čo ich spolu neznámy fanúšik prichytil na dovolenke v Tatrách, sa ju rozhodol sprevádzať aj počas slovenského turné.

Dosvedčuje to zverejnené video na Petrovej sociálnej sieti, kde najskôr publikoval cestu do mesta, kde sa odohrával koncert, a následne zábery zo samotnej šou. K poslednému záznamu, samozrejme, zamilovaný 19-ročný superstarista nezabudol doplniť srdiečka. No neni to sladké?

Borkovec prezradil, že s Katkou opäť trávi čas

 

Zdroj/Video: Streamable.com, Instagram/PetrBorkovec_official | Foto: Instagram/PetrBorkovec_official, katarinaknechtovaofficial