Katarína Knechtová je neodmysliteľnou súčasťou slovenského šoubiznisu. Meno úspešnej speváčky sa však dostalo do popredia najmä po tom, čo sa ako jedna z porotcov zúčastnila natáčania piateho ročníka šou Superstar.

Knechtovej pôsobenie v televíznej šou sprevádzalo hneď niekoľko verejných škandálov. Okrem trápnych a častokrát nemiestnych poznámok adresovaných súťažiacim sa dokonca dostala do konfliktu, keď sa jednému zo spevákov musela pred oboma národmi ospravedlniť za svoju nemiestnu narážku ohľadom jeho intímneho života.

Po tomto urážlivom incidente vyplával na povrch ďalší mediálny boom. Katarína mala totižto pomer s jedným z finalistov, pričom vzťah s mladým Petrom Borkovcom vraj pred dlhším časom ukončili, a to údajne kvôli jeho pitiu s kamarátmi.

Knechtova Borkovec

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po rozchode však Knechtová rozhodne neplače do vankúša. Slovenská speváčka sa totiž rozhodla podráždiť mužské oko na najnovšom zábere z vane, pričom jej telo ponorené do vody obdržalo množstvo pozitívnych ohlasov najmä z tejto strany publika. Danú snímku si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: Instagram/Katarína Knechtová