Katarína Knechtová, ktorá začínala svoju hudobnú kariéru ešte počas strednej školy v skupinách I.M.T. Smile a neskôr Peha, bola súčasťou aktuálneho ročníka šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Ostrieľaná hudobníčka a autorka mnohých hitov však bola viac než pre hodnotenie súťažiacich rozoberaná v spojitosti s jedným z účastníkom šou, ktorý len prednedávnom prekročil prah „dospelosti“. 

Ako to už býva zvykom, snáď v každej reality/talentovej šou na Slovensku sa zrodí láska, prípadne vrúcnejší vzťah medzi aktérmi programu. Tentokrát  sa do svojej „zrelej“ porotkyne zamiloval nadaný spevák Petr Borkovec (18), ktorý sa Kataríne Knechtovej (37) neštítil vyznať lásku ani prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Mladého umelca si už od castingov vzala pod patronát sympatická speváčka, ktorej vek rozhodne iba prospieva a nad Petrom, zmietajúcom sa v problémoch, držala ochrannú ruku. Ako mladík sám priznal, pochádza z početnej rodiny, ktorej mienil výhrou v šou pomôcť a keď prvýkrát otvoril ústa, porotcovia takmer onemeli. Potužený alkoholom a čarom hudobníčky sa napokon prebojoval až do finálových kôl, kde si okrem zamilovaných fotografii, hodných teenagerov, odniesol po vypadnutí aj divokú kartu.

Petr mnohokrát zdieľal na sociálnych sieťach snímky s obľúbenou porotkyňou, ku ktorým dopĺňal i slová plné vďaky, obdivu a napokon aj lásky. Napriek výraznému vekovému rozdielu sa fanúšikovia oboch umelcov vyjadrovali k záberom dvojice viac než pozitívne a nazývali ich nádherným párom. Katarína si však napokon povedala dosť a svojim vyjadrením uviedla všetky reči na pravú mieru:

„My sme sa skamarátili, som naozaj jeho veľký fanúšik. Je pre mňa typ dizajnového hlasu. Ten sa mi na Petrovi vždy páčil a myslím si, že od začiatku mi na ňom nejakým spôsobom záležalo, pretože mal tam tie problémy, ktoré mal. Ako porotcovia sme videli, že má potenciál a potrebuje trošku nakopnúť. A keďže ja som bola v porote jediná žena, tak som sa toho ujala a vytvorili sme si naozaj pekný vzťah. Nevylučujem, že by sme v budúcnosti vyskúšali nejakú spoluprácu,“ uviedla speváčka pre Plusku.

Ako sa však zdá, jasno má aj v romantickom vzťahu k zamilovanému finalistovi, ktorého zatiaľ berie ako kamaráta: „Beriem to všetko na báze kamarátstva. Myslím si, že ja nie som typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu. Hudba je proste celibát. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,“ dodala.

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram