Leto máme v plnom prúde a teploty stúpajú nad tridsať stupňov. Slnečné lúče sú naozaj silné a okrem opaľovacieho krému treba siahnuť aj po pokrývke hlavy. Veľmi trendy sú momentálne klobúky. Nikdy ste ich nenosili? Neviete, aký si máte vybrať? Najvyšší čas opäť zavítať do obchodu a vybrať ten správny!

Klobúk dodáva ten správny punc nonšalancie a tajnosti. Zo svojej tváre poodhalíte len toľko, koľko budete chcieť. Klobúk vám neposlúži len ako ochrana proti slnku na pláži, ale pokojne môže byť chic doplnok pri večernej romantickej prechádzke. Ak sa chystáte na pláž, ideálny je slamený klobúk s veľkou strieškou, ktorý sa výborne hodí k plavkám a ochráni vás pred nepriaznivým počasím či úpalom. Nebojte sa ho ozdobiť farebnou stužkou alebo kvetom.

Pokiaľ idete na rande do mesta, klobúk môže byť tou pomyselnou čerešničkou na torte vášho outfitu. Perfektne sa bude vynímať na vašej hlave, ak si oblečiete dlhé kvetinové šaty alebo aj krátke nohavice s vysokým pásom a ľahkým bielym topom. Jednoducho povedané, toto leto ho vo vašom šatníku jednoznačne musíte mať. A nie jeden!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Foto: Pinterest