V najnovšej časti relácie Extrémne premeny Slovensko sme mohli vidieť zatiaľ najmladšiu účinkujúcu, iba 19-ročnú Klaudiu Belajovú. Aj napriek svojmu mladému veku sa dostala do situácie, kedy zajedala svoje problémy, pretože ju nesmierne trápil vzťah s otcom. V tomto prípade určite platilo, že nebol problém v chudnutí, ale v labilnej psychike.

Študentka strednej školy okamžite priznala, že má vážny problém. Veľkým množstvom jedla sa snažila svoje starosti potlačiť čo možno najhlbšie. Vďaka nedostatku pevnej vôle a slabosti na kalorické bomby sa dostala na váhu 175 kilogramov! V priebehu relácie vysvitlo, že Klaudia sa obviňuje z rozvodu rodičov. ,,Babka povedala, že to kvôli mne rozviedli. Keď odišiel, všetku vinu zvalili na mňa, vraj ja môžem za to, že sa rozvádzajú,“ so slzami v očiach priznalo mladé dievča.

No sebavedomie chudnúcej ženy neustále klesalo a Maroš sa rozhodol pripraviť prekvapenie, keď sa počas cvičenia pri nej objavil samotný Chris Powell! Snažil sa jej prehovoriť do duše a na pár dní to aj fungovalo. Potom však Klaudia opäť zlyhala, a tak sa pod nátlakom Molnára presťahovala do Bratislavy, zmenila školu a bola pod dozorom.

Pri finálnom vážení sa objavila usmiata slečna, ktorá aj napriek drine a zdravej životospráve mala strach z váhy. Ako sa však ukázalo, dievča nakoniec schudlo neuveriteľných 77 kilogramov a dnes sa teší z dvojciferného čísla, a to 98 kilogramov. Klaudia sa nevzdáva, chce bojovať so svojimi démonmi a naučiť sa kontrolovať pri prejedaní sa. My jej držíme palce a pevne veríme, že sa jej váha nevráti späť a bude si život užívať naplno.

Klaudia kedysi

Klaudia dnes

Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza