Hviezdy pár Kim Kardashian a Kanye West sa stali iba prednedávnom druhýkrát rodičmi a konečne pred svetom zverejnili fotografiu malého ,,západného svätca“.

Kedy, keď nie teraz? Kim Kardashian sa pri príležitosti 72. narodenín svojho otca rozhodla zverejniť fotografiu rozkošného syna Sainta Westa, ktorého má so známym raperom Kanye Westom. ,,Dnes má môj otec narodeniny. Viem, že si na svete neželel nič viac, ako stretnúť svoje vnúčatá. Tak sa chcem podeliť s fotografiou Sainta s vami všetkými,“ vyjadrila sa hrdá mamička. A musíme uznať, že chlapček je naozaj prekrásne dieťa.

Fotka malého Westa, ktorý sa narodil ešte v decembri, prišla v čase, kedy média v zámorí špekulujú nielen o manželskej kríze prominentnej dvojice, ale i o spevákovom duševnom zdraví. Kanye na seba strhol pozornosť, keď na mikroblogovacej sieti Twitter požiadal Marka Zuckerberga, zakladateľa Facebooku, o finančnú ,,injekciu“ miliardu dolárov, kvôli svojim dlhom vo výške 53 miliónov dolárov. Zlatý, no nie? 🙂 Vraj chce spraviť svet lepším a s cudzími peniazmi to zjavne ide najjednoduchšie. Menší incident vyvolal aj v talkshow ,,Saturday Night Live“, kde sa počas generálky snažil na pódium vytiahnuť aj Kim, a to proti jej vôli.

Hoci je zjavné, že sa niečo deje, Kim tvrdí, že manžela miluje a vo všetkom ho podporuje. Nech už je súkromný život páru akýkoľvek, Saint je skutočne rozkošným bábätkom. Čo myslíte, podobá sa viac na mamičku či na otecka? 🙂

Foto: Instagram, hdwallpaperbackgrounds.net