Ako sa hovorí: ,,Ako na Nový rok, tak po celý rok“. Tohtoročný bol evidentne spúšťačom viacerých vzťahov a okrem Miley Cyrus a Liama Hemswortha ho spolu oslavovali aj spevák Harry Styles, zo známej skupiny One Direction, s modelkou Kendall Jenner. A nie je to po prvýkrát, kedy boli spolu pristihnutí!

Už v roku 2013 sa pošuškávalo, že medzi týmito dvoma celebritkami prebehla vzájomná iskra, no vždy sa to snažili vyvrátiť. Nakoniec z ich kamarátskeho vzťahu nevzišlo nič viac a obaja sa uberali svojou cestou. Odvtedy však prešiel čas, spevák zmužnel, pribudlo mu zopár tetovaní a stal sa neodolateľným pre mnoho dievčat na celom svete. A nielen pre ne. Zdá sa, že aj pre hviezdičku reality show a Instagramu, Kendall.

hhhh4

Dvojica spolu oslávila príchod roka 2016 na luxusnej jachte na dovolenke v St. Barts, kde ich odfotografovali paparazzi. Samozrejme, nechýbali objatia a bozky. Spolu si nielen zaplávali, ale šantili aj na ležadlách pri vode. Neoslavovali však sami. Neskôr sa k nim pridala aj mama Kendall, Kris Jenner s jej o niekoľko rokov starším snúbencom.

ggg

Možno je ich vzťah len dobrým marketingovým ťahom, hlavne pre Kendall, ktorá pochádza z klanu Kardashian, ktorých zdrojom popularity sú najmä škandály. O známej modelke z Victoria´s Secret sa už povrávalo, že randila aj s takými menami ako sú Lewis Hamilton, Nick Jonas alebo Julian Brooks.

https://www.instagram.com/p/BAALi1hqXUr/?taken-by=hendall.a

Foto: Instagram, Fullhdpictures.com