Tomáš Maštalír, muž, ktorý svojim pohľadom ukradol srdcia stovkám žien ako doktor či drsný policajt, mieri tentokrát na plátna slovenských kín. Aj keď ste možno predpokladali, že sympatický herec zavesil svoju hviezdnu televíznu kariéru na kliniec, nie je to tak. Stal sa z neho iba mafiánsky boss, ktorý vám svojim novým lookom doslova vyrazí dych! :)

Nuž, už to dávno nie je ten holobriadok Dr. Gregor z Ordinácie v ružovej záhrade, z ktorého sa ženám v obývačkách podlamovali kolená. Tomáš Maštalír v poslednom období akoby prešiel neuveriteľnou transformáciou a z uhladeného motorkára sa stal poriadny ,,drevorubač“, ktorému by neodolala snáď žiadna žena. Statné telo, uhrančivý pohľad, hustá brada… Kým doteraz ste mohli poznať obľúbeného, prevažne divadelného herca skôr z pozitívnych úloh, tentokrát sa slovenský se*symbol predstaví ako mafiánsky boss vo filme Čiara, kde okrem zvodného pohľadu predvedie aj svoju skvelú formu. Okrem toho, že Tomášovi nerobili problémy náročné scény vo vode, ale ani pod vodou, v dlho očakávanom filme sa dokonca predvedie aj ako zdatný spevák!

Skladbu Hej, Sokoly! si vo filme Čiara zaspieva práve herec Tomáš Maštalír!

Ako sa zdá, sympatický herec je skutočne všestranne nadaný, o čom svedčia aj vyjadrenia Petra Bebjaka a producentky Wandy Adamík Hrycovej: „Tomáš sa hlavnej úlohy zhostil bravúrne a skvele stvárnil všetky polohy, v ktorých sa jeho postava predstaví – či už obávaného vodcu partie, vášnivého manžela alebo milujúceho otca. Myslím, že pri obsadení hlavnej úlohy sme nemohli trafiť lepšie,“ hovorí Wanda.

Dámy, ako sa zdá, už teraz sa máme na čo tešiť, veď Tomáš vyzerá na novom plagáte od Matúša Benceho a Jonáša Karáseka doslova na zožratie. Vyzerá to tak, že ,,zlý chlapec“ so se*y pohľadom nám opäť rozbúcha naše srdcia! :)

Foto: Facebook