Donedávna naháňali šedivé vlasy ženám hrôzu, no dnes je všetko úplne inak. Každá, ktorá sa zaujíma o aktuálne trendy, túži mať svoje vlasy ako jej milovaná babička. Táto móda je naozaj výstredná a majiteľky ,,šedivých“ hrív ju hrdo prezentujú. Keď si to predstavíte, možno si pomyslíte, že ide o nezmyselný a neestetický výstrelok, no v minulom roku ste ho mohli vidieť aj na osobnostiach, ako Rihanna či Cara Delevingne. 

 

Štýlovo sa obleč

Takéto šediny treba vedieť aj nosiť! Ak sa k nim štýlovo oblečiete a vlasy si nakulmujete do jemných vĺn, budete z výsledku príjemne prekvapená. Inšpirujte sa fotkami a ktovie, možno tejto móde čoskoro podľahnete aj vy!

11250253_1654594144777315_1856055048_n

Zmeň svoj make-up

Takáto zmena vlasov si žiada odvahu. Váš vzhľad bude výrazný a určite nevšedný. Pre jemný a očarujúci kontrast by mal byť make-up v teplejších farbách.

 

Nechaj to na profesionálov

Ak ste sa rozhodli pre túto zmenu, zverte sa do rúk odborníka, ktorý vie, ako sa postarať o vlasy a nezničiť ich agresívnou farbou. Pre dokonalý efekt budú totiž vystavené zosvetleniu, farbeniu a nakoniec tónovaniu. Najlepšie teda urobíte, ak pôjdete do salónu, kde bude o všetko postarané a nemusíte sa obávať výsledného neželaného efektu.

https://www.instagram.com/p/BCX5iQTsieN/

https://www.instagram.com/p/BCX5gfflDAk/

https://www.instagram.com/p/BCX2JH-NVJ4/

https://www.instagram.com/p/BCW5nn5EfbF/

https://www.instagram.com/p/BCW0Ig5kfSo/

https://www.instagram.com/p/BCWm-b4oSWz/

Zdroj obrázkov: Instagram, Pinterest