Pavel Bruchala bol roky súčasťou TV Markíza, kde si okamžite po svojom príchode nebesky modrým kukučom a peknou tváričkou podmanil takmer všetky diváčky. Dnes sa však Banskobystričan venuje úplne inej sfére, než je účinkovanie pred televíznymi kamerami, pričom sa počas uplynulých rokov zmenil aj výzorovo.

Teleráno či Reflex, to sú relácie, v ktorých sa pred rokmi divákom prihováral aj sympatický Paľo Bruchala. Bývalý moderátor a zároveň vyštudovaný herec sa počas svojej televíznej kariéry objavil i v kedysi popuálrych seriáloch Búrlivé víno a Druhý dych. V súčasnosti je ale okolo jeho mena v umeleckej sfére ticho.

Pavel Bruchala

Dôvodom, prečo už Paľo šoubiznisové vody nemúti, je fakt, že svetlá reflektorov vymenil za cestovný ruch. Bruchala je totiž nielenže majiteľom cestovnej kancelárie, ale okrem toho aj na svojich potulkách po rôznych kútoch sveta sprevádza turistov. Ak by ste sa však ako klientka dostali do jeho rúk, možno by ste ani netušili, že je vašim delegátom práve bývalá hviezda Markízy.

Na modroočkovi sa pochopiteľne podpísal nejaký ten zub času, kvôli ktorému má o čosi redšie a šedivšie vlasy, no zo šarmu mu vôbec neubral. Pri pohľade naňho tak môžeme povedať len jedno – fúúú, Pavel vo svojich takmer 42 rokoch (25. oktróbra oslavuje narodeniny) vyzerá stále mimoriadne príťažlivo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pavel_bruchala, Facebook/Televízia Markíza