Svojim spôsobom som pacifista. Nemám rada násilie, zbytočné konflikty, no aj keď si z času na čas do niekoho rýpnem (viď Zuzka Plačková), nikdy nemám dôvod na to, aby som sa obúvala do ľudí, ktorí sa svojou ,,drobnou“ existenciou snažia iba v tichosti potešiť svet. My, ženy, vieme byť občas hašterivé, oduté, odporné, ale aj poriadne závistlivé indivíduá, ktoré sú v snahe pokoriť človeka, jednoducho fungujúceho a rozdávajúceho radosť, ochotné urobiť čokoľvek. Evidentne redaktorka (lebo chlap by snáď netrpel takouto zaslepenosťou) slovenského bulvárneho plátku si vzala do parády osobu, s ktorou sa do konfliktu rozhodne dávať nemala. Jej fanúšikovia totiž zasadili nečakaný úder!

Rozkošná, svetom milovaná Emma Drobná, ktorá sa počas uplynulého víkendu zúčastnila Dňa otvorených dverí v Markíze, sa stala obeťou hyenizmu slovenského bulváru, ktorý sa evidentne z podpriemernej čítanosti potreboval priživiť na sympatickej speváčke. Ak si hneď v tomto bode myslíte, že si u mňa Emma zaplatila PR alebo ju obhajujem z dôvodu, že si nedokážem nájsť frajera, tak to skúšam u žien, spomaľte. Možno ste už čítali nejaký môj článok a v tom prípade viete, že som jednoduchá žena, ktorá sa riadi svojim vlastným úsudkom. Dnes ráno sa mi dostala do rúk titulka slovenského denníka, ktorý nazval mladú a mimoriadne obľúbenú speváčku Emmu Drobnú ako ,,ODUTÚ a arogantnú“. Hovorím si: ,,WTF, Emma?“ Podľa redaktora/ky (autor nemal ani gule sa podpísať) sa slovenská Superstar správala ku svojim fanúšikom odmerane, odmietla sa s nimi fotografovať a ako navyše uviedli: „Speváčka sa očividne pohádala s kompetentnými, ktorí jej odmerané správanie vyčítali.“

Tak a pekne poporiadku. Okrem toho, že autor nielenže nemá talent na písanie článkov, on sa dokonca vyjadruje k situácií, ktorú ani nezažil na vlastnej koži. Všetky informácie sú uvedené z ,,nemenovaného zdroja“, ktorý nebol zjavne ani preverený a, žiaľ, ani pravdivý. Kým som sa dostala domov z obchodného reťazca, v ktorom bol plátok zaseknutý v stojanoch ešte v plnom počte, nezmyselný hejt si stihla prečítať aj útla speváčka, ktorú bolestivé slová na jej adresu poriadne zaskočili: ,,Asi by som to nemala riešiť a viem, že im ide o toto, ale nedá mi to. Ak vám ide o to ublizovat nám, tak sa to tentokrát podarilo!“ Viete, na jednej strane sa môžete tešiť z nešťastia iných, prípadne súhlasne čítať riadky plné nenávisti a uveriť tomu, že je niekto skutočne zlý. Veď ,,zdroj“ to predsa povedal jasne. Na stranu červenovlásky sa však v tomto prípade postavili stovky fanúšikov, ktorí Emmu Drobnú označili za usmievavú, priateľskú, ochotnú, milú.. No mohla by som pokračovať do aleluja. Na druhej strane však vyjadrili aj svoj názor na denník Pluska.sk, ktorý sa v závere svojho diela hodného Pulitzerovej ceny vyjadrili nasledovne: ,,Drobná svojím arogantným správaním rozhodne kráča po tenkom ľade, čo je v prípade jej začínajúcej kariéry nepochybne veľmi vrtkavé.“ A po akom ľade kráčate vy? Nuž, tak ako z hnoja neurobíte liečivú vodu, tak sa z bulváru nikdy nestane seriózna tlač.

Fanúšikovia vs. hejteri

Možno ľudia nie sú ideálni, ale ako spieva kapela I.M.T. Smile, nie sú ani zlí. Po bulvárnom a nezmyselnom ataku plnom klastiev sa za Emmu Drobnú postavilo mnoho fanúšikov, ktorí jej vyjadrujú veľkú podporu. Medzi komentármi sa však objavil aj odkaz od hudobníka Mariána Radošovského, ktorý bol priamo na mieste celého incidentu: ,,S Emmou Drobnou sa osobne nepoznám, no chvíľu po nej som vystupoval na DOD aj ja, takže sme sa v rovnak čase pohybovali v backstage. Nevenoval som jej pozornosť, keďže rovnako, ako ona, aj my sme mali svoje povinnosti, keďže sme tam prišli v prvom rade pracovať, no nedá mi nezastať si ju, pretože už len čo som okolo nej chodil, bola veľmi milá, usmievavá a ochotná. DOD v Markíze je sviatok pre príživníkov z bulvárnych médii, ktoré tam čakaju na každé jedno zakopnutie verejne známych osôb. Je to jedna veľká velikánska hanba!!!“ Ja osobne som momentálne veľmi rada, že mám zdroj (priamo z miesta), ktorý je dokonca pomenovaný! A čo ďalšie názory diskutujúcich?

WWW1 WWW2 WWW3 Foto: Facebook/Emma-Drobna-official