V posledných hodinách obletela svet šokujúca správa o smrti speváka a frontmana skupiny Linkin Park, Chestera Benningtona. Mnohí dúfali, že ide len o dohady, ale napokon bolo oficiálne potvrdené, že spevák z kapely Linkin Park predsa len spáchal samovraždu. Iba pár hodín predtým, než sa svet dozvedel túto smutnú správu, vypustila kapela von najnovší videoklip s názvom ,,Talking To Myself“.

Chester Bennington bol spevákom legendárnej skupiny Linkin Park, na ktorej vyrástlo niekoľko generácií. Jedinečný mix rocku, metalu a hip-hopu spravil z tejto kapely obrovský fenomén. O to viac zostalo mnoho fanúšikov zaskočených, keď sa 20. júla 2017 vo večerných hodinách rozšírila správa, že Chester Bennington, frontman skupiny Linkin Park, spáchal vo veku 41 rokov samovraždu obesením.

Jedným z dôvodov, prečo si obľúbený spevák siahol na život, môže byť nedávna smrť jeho blízkeho priateľa Chrisa Cornella († 52). Ten sa preslávil ako spevák skupín Audioslave a Soundgarden. Chester Bennington zanechal svojmu priateľovi aj list na rozlúčku.

Len pár hodín predtým, než sa informácia o Chesterovej smrti dostala na verejnosť, Linkin Park vydali nový videoklip. Ten bol natočený k piesni Talking To Myself, ktorá pochádza z posledného LP s názvom One More Light. V tomto prípade ide o posledný videoklip, v ktorom sme mohli vidieť Chestera Benningtona. Skladba má za pár hodín viac než 5 miliónov zhliadnutí, avšak mráz po chrbte behá najmä zo záveru videa, akoby symbolickej predzvesti desivej udalosti. Videoklip totiž končí tým, ako Chester opúšťa javisko a odchádza od mikrofónu…

Linkin Park – Talking to myself

Foto: Twitter | Video: YouTube