Napriek tomu, že Ewa Farná patrí medzi najtalentovanejšie speváčky na našej pôde, namiesto hudby ľudia neustále riešia jej postavu. Je pravda, že speváčka nepatrí medzi vychrtliny, avšak kilá navyše jej pristanú a robia z nej príťažlivú „krv a mlieko“ ženu.

Zo svojej zaoblenejšej postavy si Ewa Farná vrásky nerobí. Dôkazom je i jej skladba Mám boky jako skříň, ktorá pred dvomi rokmi zožala mimoriadny úspech a dodnes si ju na YouTube ľudia klilli viac ako 23 miliónkrát. Kým väčšina žien jej normálnu postavu kvituje a speváčke fandí za to, že nevyzerá ako chodiaci vešiak, vždy sa nájdu i komentáre, ktoré vedia zabolieť.

Ewa Farna

Chlapec to poriadne prepískol

Tento fanúšik to prehnal na celej čiare! Kde sa v ľuďoch berie toľko nenávisti a zlosti, že majú potrebu takýmto spôsobom niekomu ubližovať? „Netušil som, že aj prasatá sú modré. Odborné (zrejme to malo byť odporné – pozn. redakcie) dievča so 150 kilami… čo s tebou má chlapec robiť… kŕmiť ťa v šatlave… dievča, rob so sebou niečo… hrôza,“ napísal užívateľ Instagramu k fotke, v ktorej upravená Ewa pózuje v elegantnom modrom kostýme.

Fanúšikovia sa ale speváčky okamžite zastali a komentujúceho označili za chudáka, hrdinu, ktorý sa skrýva za anonymný profil, či dokonca jedna dievčina napísala, že práve kvôli ľuďom, ako je on, sa za Čechov často hanbí. Nuž musíme súhlasiť… Ewa vyzerá skvelo a takáto reakcia nemá pri jej fotke čo hľadať!

Komentáre fanúšikov

Foto Ewy v modrom kostýme si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram