Určite vašej pozornosti neunikla svadba storočia, ktorú mal pod palcom Martin Jakubec a Božanka. Hoci ju mnohí označovali za fiasko, spevák tvrdí niečo iné, keďže je vraj vďaka tejto udalosti aktuálne bohatší o 30 tisíc eur. Ihneď po svadbe si to novopečení manželia namierili za veľkú mláku, avšak v súvislosti s ich svadobnou cestou sa začali vynárať veľké pochybnosti. Naozaj si tak dvojica spolu užíva slnečné Los Angeles?

Nad svadbou Martina Jakubca a Božanky visí niekoľko otáznikov. Kým najprv sa okolo dvojice vytvárali pochybnosti o tom, či sa vôbec zobrala, keďže sa napriek prílišnej spevákovej aktivite na sociálnych sieťach doposiaľ žiadny záber z obradu nevyskytol a aj Božanka stále vystupuje pod priezviskom Verešová, teraz sa zase špekuluje o medových týždňoch.

jakubec bozanka

Jakubec sa síce od začiatku svadobnej cesty chváli na Facebooku zábermi z Ameriky, no fanúšikom neunikol jeden detail – na všetkých fotkách je Martin sám. Ľudia sa preto dookola pýtajú, kde je Božanka. Niektorí si dokonca myslia, že 35-ročný ženích len zavádza a fotky sú dielom Photoshopu. Pod vplyvom týchto okolností to už hudobník nevydržal a rozhodol sa povedať, aká je pravda.

jakubec

„Prosím vás, trošku si už potľapkajte po tých hlavách, jaké fejkové fotky, sú, samozrejme, tieto fotky, tieto videá, ktoré vám robím zo súkromného ubytovania. Takže, prosím vás, akože, ja viem, že niektorí ľudia majú ťažké životné osudy, ťažké životy, že sa nevedia dostať na dovolenku ani len na Liptovskú Maru, a preto, samozrejme, komentujú tak, ako komentujú,“ predniesol Jakubec vo videu, pričom neobišiel ani Božanku a fakt, prečo s ním nepózuje na fotkách.

„Božanka sa jednoducho nebude ukazovať ani sa nechce ukazovať, pretože nestojí o medializáciu, nestojí o to, ako ju ľudia niektorí urážajú na internete,“ vyjadril sa Jakubec, ktorý si je vedomý toho, že si ľudia z jeho 65-ročnej manželky robia srandu. A pokiaľ sa to podľa jeho slov nezmení, Božanku na fotkách zo svadobnej cesty ani neuvidíme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec, Streamable