Dominika Kavaschová sa pred viac ako dvomi rokmi z obrazoviek stiahla, aby sa mohla naplno venovať dcérke Maii. Obľúbená herečka sa netají tým, že nechce ostať iba pri jednom dieťatku. Žeby už ale to ďalšie bolo na ceste?

Opäť tehotná! Povedali si všetci, ktorí na Instagrame zbadali najnovší záber hercov a životných partnerov Dominiky Kavaschovej a Daniela Fischera. Kučeravá brunetka nahodená v se*y šatách má totiž na snímke viditeľné bruško.

,,Bohaa, môžeš byť Ty takto se*i aj tehotná?! 🤯 Akože dobre… teším sa z Vás nesmierne, ale aj ma štveš, krásni ste 😍🔥,“ napísala k čiernobielej fotografii „mama na prenájom“ Maca Zábranská. Pridali sa aj ďalšie známe osobnosti, ako moderátorka Alexandra Orviská, herečka Karin Haydu či športovec Boris Valábik, odovzdávajúci dvojici gratulácie. Prekvapivé slová pripojil dokonca Dominikin idol Facundo Arana z telenovely Divoký anjel, ktorý ju v minulosti prekvapil v šou 2 na 1: ,,Wowoooowww..!!! Počkaj! Čo?! Naozajjjj..?!“  

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nadšencov sa niektorí fanúšikovia rozhodli schladiť. ,,Viete vy, ľudia, čítať ??? Však tam je napísané, že to bolo s Majou,“ upozornila istá slečna, narážajúc na popis príspevku ,,Akoby to bolo včera❤️maiazraja“. Lenže ten pribudol až tri hodiny po zverejnení umeleckej fotky. Nemožno sa preto čudovať, že mnohí nadobudli dojem, že Dominika a Daniel čakajú bábätko rovnako ako Dondina veľmi dobrá kamarátka Natália Puklušová s priateľom Michalom. Tí radostnú novinu vyzradili iba pred pár hodinami.

Zdroj/Foto: donda_kawa, tvmarkizaofficial