32-ročná speváčka Katy Perry prednedávnom šokovala mnohých fanúšikov zmenou svojej vizáže i celkového vystupovania. Krásne dlhé vlasy ostrihala úplne nakrátko a pred svetom sa momentálne prezentuje ako 15-ročná pubertiačka. Celý svet následne začal riešiť, čo sa to s autorkou skladieb ,,I Kissed A Girl“ či ,,Firework“ stalo, až pokým nesprístupnila fanúšikom online 96 hodín svojho života.

Katy Perry je po drastickej zmene vzhľadu často porovnávaná s Miley Cyrus, ktorá určité obdobie vystupovala mimoriadne vulgárne až nevhodne. Fanúšikovia speváčku pre jej zmenu veľmi odsudzovali, keďže mnohým sa oveľa viac páčila s dlhými vlasmi a príjemným prezentovaním sa. Viacerí však k veci zmenili svoj postoj po zhliadnutí bežného dňa tejto citlivej speváčky, ktorý zverejnila prostredníctvom živého vysielania. Katy pozvala ľudí do svojho súkromia, a to až natoľko, že naživo vysielala dokonca sedenie u svojho terapeuta!

Počas terapie sa Katy priznala k častým depresiám, ktoré ju kvôli strate súkromia zvádzali neraz až k myšlienke na samovraždu. So slzami stekajúcimi po tvári sa speváčka vyjadrila aj k samotnému dôvodu, prečo si nechala vlasy ostrihať.  „Tak veľmi chcem byť Katheryn Hudson, že občas už ani nechcem vyzerať ako Katy Perry.“

katy perry

Foto: Instagram, YouTube