Z manželov Saganovcov sa už čoskoro stanú pyšní rodičia a ako sa zdá, obaja sa na svoju novú životnú úlohu intenzívne pripravujú. Budúca mamička, ktorej bruško nesmierne svedčí, žiari šťastím a počas pretekov v Poľsku dokonca prezradila niečo viac o tehotenstve i plánovanom pôrode!

Peťova manželka Katka zvláda tehotenstvo na výbornú a z kíl ,,navyše“ si rozhodne veľkú hlavu nerobí. Jej novou vášňou sa stala príprava detskej izby v Monaku, ale aj v Žiline, pričom nápadom sem-tam prispeje aj slovenský športovec.

Prekvapivé je, že mladý pár sa chce nechať prekvapiť a pohlavie dieťatka sa dozvie až po príchode na svet. Na výber mena sa však dvojica rozhodla ísť premyslene. Prvotne si teda vyberú desať dievčenských a desať chlapčenských mien, z ktorých následne vyberú tie dve vyvolené. To, ako sa bude volať prvý potomok sympatického páru, bude teda jasné až po pôrode.

Aj keď sa Katka v posledných týždňoch vyjadrovala o mieste pôrodu skutočne tajomne, fanúšikom cyklistu ostávalo iba dedukovať, či bude krásna pani Saganová rodiť doma alebo v zahraničí. Aj napriek tomu, že blízka rodina stále verila v pôrod na Slovensku, opak je pravdou. Usmiata tehuľka, ktorá má termín na prelome októbra a novembra, bude totiž rodiť v Monaku.

Zdroj: Čas.sk, sport24.pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram