Katka Koščová sa po dvoch pôrodoch poriadne zaguľatila, čo sa neraz riešilo i v médiách. Posledný rok sa však víťazke historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar podarilo nadbytočné kilá zhodiť. Toto je speváčkin recept!

Postava Kataríny Koščovej bola neraz terčom rôznych diskusií. Kým kedysi sa rozoberali jej oblé krivky, v súčasnosti si od Prešovčanky každý pýta rady na chudnutie. Čo je za viditeľným úbytkom váhy známej štyridsiatničky, zaujímalo aj moderátora relácie Záhady tela.

Katarína Koščová

,,Ja som začala poriadne jesť, úplne že poriadne,“ pohotovo odpovedala obľúbená speváčka. Jednoduchým receptom prekvapila aj samotného Mariána Miezgu. ,,Ale nie, to je naozaj pravda. Naozaj, začala som sa tak stravovať, že nutrične vyvážene,“ pokračovala Katka, načo herca zaujímalo, či nevynecháva ani sacharidy, ako niektorí odporúčajú.

katka koscova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nie, to je blud,“ na rovinu uviedla schudnutá kráska, ktorá sa riadi vyštudovanými nutričnými terapeutmi. ,,My potrebujeme všetko príjmať do toho tela. Aj cukor, potrebujeme aj tuky, aj bielkovinu, aj vlákninu…,“ vysvetlila dvojnásobná mamička. Tá by podľa svojich slov bez milovaného pečiva určite nevydržala.

Záhady tela s Katkou Koščovou môžete sledovať najbližšiu sobotu na RTVS.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Záhady tela, Instagram/joystoresk, katarina.koscova