Slovenská speváčka Katarína Knechtová, bývalá vokalistka kapely I.M.T. Smile a frontmanka skupiny Peha, predstavila v uplynulej časti šou Česko Slovensko hľadá Superstar svoj nový singel „Svety“.

37-ročná hviezda z Prešova začala svoju hudobnú kariéru ešte počas strednej školy, kedy ju na spoluprácu oslovil spevák Ivan Tásler. Slovo dalo slovo a z nenápadnej Katky sa razom stala hviezda pódii, ktorá si neskôr založila svoju vlastnú kapelu Peha. Dnes je tomu neuveriteľných 10 rokov, čo sympatická brunetka pôsobí ako sólová speváčka, pričom v šou Česko Slovensko hľadá Superstar predstavila svoj nový singel „Svety“.

Autorská skladba z pera Kataríny sa stretla po prenose s rozpačitou kritikou, nakoľko mnohí diváci nadobudli pocit, že singel je až príliš podobný hitu od Coldplay a Rihanny. Kým jedna strana riešila podobnosť medzi skladbami, playback či samotné vystúpenie interpretky, od ktorej mali podľa diskutujúcich lepšie spievať finalistky šou, ostatným sa novinka „Svety“ mimoriadne páčila. Povedzme si však úprimne, KEDY vyhoviete všetkým? Kati, singel je TOP! :)

Nový videoklip ku skladbe Svety

Skladba, na ktorú sa má podobať singel „Svety“

Zdroj: YouTube, Instagram