Po tom, ako sa Katarína Kadlecová objavila v relácii Bez servítky, Facebook sa zaplnil negatívnym komentármi na jej vizáž. Avšak dlhovláska pred rokmi hviezdila aj v šou Nákupné maniačky, kde za svoj outfit získala samé chvály. 

Katarína Kadlecová je tento týždeň v šou Bez servítky jednoznačne najextravagantnejšou súťažiacou. Pôvabná tmavovláska sa prezentuje nielen ako odborníčka v móde, ale je aj veľmi svojská a najmä úprimná, s čím majú jej súperi problém.

Po odvysielaní pondelkovej epizódy sa na sociálnych sieťach objavilo mnoho negatívnych komentárov na jej osobu, kde sa hejteri vysmievajú z Katkinho vzhľadu. Avšak fashion expertka si z kritiky ťažkú hlavu vôbec nerobí. ,,Vyzerám, ako vyzerám. Mám proste vystrčené lícne kosti a to nezmením. A podľa mňa je to proste originálne, vyzerám dobre,“ prezradila 36-ročná Slovenka. Prostoreká stylistka to totižto v živote vôbec nemala jednoduché – prežila ťažkú autonehodu, a dokonca bojovala s rakovinou kostí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Módna poradkyňa však pred televíznymi kamerami nie je žiaden nováčik. V roku 2013 sa zúčastnila Nákupných maniačok, kde s tému čižmy zožala veľký úspech. Diváci vo videu môžu vidieť, ako Katarína vyzerala ešte pred nešťastím na ceste, na ktoré určite len tak ľahko nezabudne.

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/k.a.t.k.a.k.a