Byť súčasťou kráľovskej rodiny si vyžaduje plnenie mnohých povinností. Jednou z nich sú aj oficiálne návštevy. To, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako nudná povinnosť, dokáže správny prístup zmeniť na príjemnú zábavu.

Kate a William navštívili tento týždeň Bhután, kde sa stretli s kráľovským párom krajiny. Krátko po oficiálnom stretnutí sa presunuli na športové ihrisko, kde sa začala skutočná zábava. Kate s manželom si vyskúšali národný bhutánsky šport – streľbu na terč. Podmienky boli, samozrejme, prispôsobené a obaja mali dovolené stáť bližšie pri terči ako profesionálny strelci.

https://www.instagram.com/p/BET4Z1KJESz/

Kate si celú udalosť očividne užívala a pôsobila neskutočne šarmante. Jej nadšenie bolo doplnené outfitom inšpirovaným tradičnými bhutánskymi odevmi. Vyzerala prirodzene, akoby strieľala každý deň, zatiaľ čo jej manžel pôsobil trochu nemotorne.

Napokon ani jeden z nich terč netrafil, ale dôležitý je prístup (a štýl), ktorý si Kate dokázala zachovať aj na ihrisku a pôsobila ako filmová hrdinka. Poučenie? Netreba sa brať príliš vážne a užívať si príjemné chvíle. 🙂

 

https://www.instagram.com/p/BET4bABJES2/

 

https://www.instagram.com/p/BET2MgKpEci/

 

https://www.instagram.com/p/BET3x5spEQ_/

 

https://www.instagram.com/p/BET2OqMpEcm/

 

https://www.instagram.com/p/BET148sJEbj/

 

https://www.instagram.com/p/BET10tZJEbS/

 

Foto: Instagram