Kým je momentálne celý svet v maximálnom očakávaní po malej princeznej najpopulárnejšieho kráľovského páru, Kate a Williama, oni si užívajú 4. výročie ich manželského zväzku, počas ktorého prežili mnoho zaujímavých okamihov.

Napriek tomu, že Kate má porodiť svoju prvú dcéru každým dňom, so svojím manželom sa pravidelne objavuje na charitatívnych udalostiach, spoločenských akciách, ale aj súkromných výletoch. Mimoriadne obľúbený pár, ktorý je vzorom pre veľkú časť Anglicka, sa v priebehu štyroch rokov výzorovo veľmi nezmenil, za to sa dvojica stala rodičmi malého Georga, majiteľmi psov a domu v Kensingtone.

kate1

Vzhľadom na to, že Kate kráľovské dieťatko prenáša vznikli špekulácie, že by mala tento týždeň podstúpiť umelo vyvolaný pôrod v nemocnici Panny Márie, kde už stoja zástupy novinárov a fotografov niekoľko dní. Bookmakeri každým dňom vyvolávajú nové stávky, kedy príde dieťa na svet a je len otázkou času, kedy sa dvor panovníkov podelí o šťastnú novinku ohľadom malej ratolesti. Želáme veľa lásky k včerajšiemu výročiu 🙂

Foto: Facebook