Meno Jasminy Alagič patrí aktuálne medzi najskloňovanejšie v slovenskom šoubiznise. Po tom, čo kráska odmoderovala spevácku súťaž Superstar, získala ponuku na novú výzvu, počas ktorej predvedie svoje tanečné a spevácke nadanie. 

Šou Tvoja tvár znie povedome sa už čoskoro vráti na televízne obrazovky. Medzi skalné tváre bude patriť moderátor Pyco či porota v zložení Zuzany Fialovej. Mária „Kulyho“ Kollára a Dana Dangla.

Novinkami bude, samozrejme, čerstvá zostava celebritných súťažiacich či štvrtý porotca Andrej Bičan. Jednou z hviezdnych tvárí, ktoré zažiaria pod inou identitou, je aj sympatická brunetka z FashionTV. Ako zvláda náročné natáčanie?

Spevácke tréningy sú ťažké, tanečné tiež a keď sa to všetko robí ešte aj spolu, tak je to naozaj náročné,“ otvorene priznala Alagič, pre ktorú je najťažšou úlohou zosúladiť počúvateľný spev s pozerateľným tancom.

Napriek tomu, že exotická kráska vie spievať maximálne doma v kúpelni, sa rozhodla nad markizáckou ponukou s lákavým honorárom prikývnuť. „Až neskôr mi to všetko docvaklo, že čo to všetko obsahuje. Nasadla som na vlak, z ktorého sa už nedá utiecť,“ dodala, pričom z jej slov sršia strach a obavy.

Už čoskoro sa dozvieme, ako herecké, tanečné a spevácke výkony Jasminy v programe Tvoja tvár znie povedome dopadnú. Zdá sa však, že to bude poriadna šou! Otázne je, či v dobrom alebo v zlom zmysle.

Foto: YouTube, Facebook l Zdroj: Pluska.sk