Ako rýchlo prišla, tak rýchlo odišla. Aj tak by sa dala opísať láska medzi Katarínou Knechtovou (37) a superstaristom Petrom Borkovcom (18). Ako už zrejme viete, dvojica sa zoznámila v televíznej šou, kde slovenskú speváčku očaril neznámy mladík z Čiech nielen svojím spevom.

Utajovaný vzťah počas súťaže Superstar vyšiel na povrch až po tom, čo už spevácka dvojica netvorila pár. To, čo si mnohí mysleli, po dlhšom čase potvrdil sklamaný Petr len krátko po nečakanom rozchode. Nasledovala spŕška smutných odkazov, v rámci ktorých sa zamilovaný mladík usiloval o srdce úspešnej interpretky.

Mladý Borkovec po rozchode prosí o návrat

„Vrátil by som sa ku nej, aj keby ma to malo stáť život,prehlásil len nedávno samotný Borkovec. Ako sa však zdá, Katarína už za stroskotaným vzťahom neplače. Na jej tvári sa znova objavil úsmev po tom, čo sa pustila do nového projektu s folklórnym súborom ŠARIŠAN.

Knechtová po natáčaní Superstar odštartovala nový projekt

Séria koncertov s názvom Puto žne obrovský úspech, čo robí šťastnou predovšetkým cieľavedomú Knechtovú. „Radosť neprestáva. Máme už vypredané takmer všetky koncerty. Ďakujeme za priazeň! Som štastná❤,“ neskrývala svoju radosť pred tisíckami fanúšikov, vrátane jej smútiaceho EX-partnera Petra Borkovca.

Foto: Instagram/Katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official