Príbeh Karmen Pál-Baláž pripomína krásnu rozprávku. Po tom, ako sa speváčka zviditeľnila vďaka talentovej súťaži SuperStar, sa jej kariéra začala naplno rozbiehať. Nadanie sympatickej brunetky si všimol i populárny hudobník Adam Ďurica, ktorý s mladou kráskou nadviazal spoluprácu. Teraz má dvojica pre fanúšikov úžasnú novinku.

Adam Ďurica rovnako ako Karmen začínal v speváckej šou SuperStar. Hoci sa ani jednému z nich súťaž vyhrať nepodarilo, napriek tomu žnú jeden úspech za druhým, pričom 19-ročná umelkyňa najnovšie doslova valcuje rádiá a internet so skladbou Anjel, na ktorej sa podieľala práve s kolegom Ďuricom.

karmen durica

Čerstvý otecko si nežný prejav mladej Slovenky zamiloval natoľko, že sa jej rozhodol navrhnúť ďalšiu ponuku. Po obrovskom úspechu emotívnej piesne si totiž Adam vezme Karmen so sebou aj na vlastné blížiace sa turné.

„Ešte si dobre pamätám, aké náročné je preraziť, a tak s radosťou pomáham mladým hudobníkom. Karmen je skutočný talent od prírody a veľmi dobre sa s ňou pracuje. Už sa teším, ako pesničku „Anjel“ zaspievame spolu na mojom turné,“ vyjadril sa bývalý superstarista. Karmen Pál-Baláž sa tak stane jedným zo špeciálnych hostí na Adamovom veľkolepom turné po celom Slovensku, ktoré odštartuje 25. marca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karmen pal balaz

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/karmen.palbalaz, adamdurica