Známy československý pár miluje kontroverziu a inakosť, ktorú nevynechal ani pri svojom synčekovi. Chlapček dostal netradičné meno Rocky a jeho rodičia Karlos Vémola a Lela Ceterová si preňho prichystali naozaj unikátny kočík.

Prvý decembrový deň sa rodinka slovenskej modelky a českého MMA zápasníka rozrástla o nového člena. Do luxusnej vily v Prahe tak k dvojročnej dcérke a domácim zvieratkám vrátane leva či krokodíla pribudol synček Rocky. Ako iste tušíte, rodičia sa pri výbere mena inšpirovali filmovou postavou Rockym Balboom. 

Čerstvo narodený chlapček bude vyčnievať z radu nielen vďaka menu. Pri prechádzkach ulicami si totiž určite všetci všimnú i dvojmiestny čierny kočík, na ktorom sú vyobrazené tváre kontroverzného otecka. 

,,Nielen miminko bude mať svoju vaničku, ale aj Lilinka svoju buginu. Obaja súrodenci budú pokope. Kočiarik sa dá veľmi ľahko zložiť a zmestí sa krásne aj do auta. Lilinka má už svoj ružový fusak, ale miminku vyberieme farbu, až keď sa narodí,“ rozplývala sa nad neprehliadnuteľným kočíkom dvojnásobná mamička, ktorá nad ním vyjadrila veľkú spokojnosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola, lela_ceterova_official