V týchto dňoch zažívajú farmári skutočne radostné chvíle – každodenné návštevy príbuzných im dodali novú energiu aj úsmev na tvári. Jednou z vyvolených, ktorá už stihla privítať na statku rodinu, bola i Karin Dvořáková. Ak si však myslela, že prítomnosť rodinných príslušníkov v osade sa bude niesť len v pozitívnom duchu, poriadne sa zmýlila!

Niektorí súťažiaci si možno neuvedomujú, že sú vo dne v noci monitorovaní kamerami. Ľahko sa preto môže stať, že divákov vrátane rodiny zarazí ich vulgárny prejav. Svoje o tom vie aj Karin, ktorej mama po príchode na statok náhle vyčistila žalúdok.

karin farma

Sympatická mamina začala komplimentom, ktorý adresovala všetkým súťažiacim. „Všetci ste naživo lepší,“ pochválila farmárov úprimná dáma. Hneď nato sa obrátila na svoju dcéru, pričom dodala, že aj ona vyzerá veľmi dobre – až na jeden detail. „Kajuška, ale to „vypípavanie“ sa mi nepáči,“ snažila sa blondínke prehovoriť do duše kvôli vulgarizmom, ktoré príliš často vychádzajú z jej úst.

„Chlapci, veď ju skroťte trošku,“ obrátila sa s netradičnou požiadavkou na mužské osadenstvo Farmy. Po týchto slovách plavovláska ani sama nevedela, ako sa má vlastne tváriť. Vďaka tejto situácii však už aspoň vieme, po kom Karin zdelila odvahu a spontánnu otvorenosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karin farma

Rozhovor Karin s jej mamou

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube