Meno Karin Dvořáková donedávna ešte takmer nikto nepoznal. Po tom, čo sa kráska z Banskej Bystrice zúčastnila natáčania desiatej série reality šou Farma, sa však už nájde len málokto, komu by jej meno nič nehovorilo. Mladú dračicu dokonca budeme najnovšie môcť vidieť i v porotcovskom kresle horúcej šou!

Karin po opustení vidieckej hry o 75 tisíc eur zaplavila titulky väčšiny slovenských magazínov, pričom jej meno míňali kauzy s operáciou či radikálnou premenou jej vizáže. Kontroverzná ex-farmárka tak nadobudla v priebehu pár mesiacov veľkú slávu, ktorá nepominula ani dlhú dobu od poslednej klapky.

Karin Dvorakova

Podľa najnovších informácií sa však sympatická ex-farmárka dostane vďaka zvýšenej popularite aj do porotcovského kresla. Úlohu nekompromisného kata si zahrá pritom v poriadne pikantnej šou určenej najmä pre ženské oko, a to rovno na Majstrovstvách sveta v pánskom striptíze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvořáková nie je jedinou hviezdou Farmy, ktorej sa naskytla takáto príležitosť. Mená ostatných šeliem z reality šou si organizátori nechávajú nateraz pre seba, avšak veríme, že kompletní čoskoro odhalia zoznam všetkých známych krások. Kto to podľa vás bude? Jana Hrmová, Lucia Mokráňová či niekto úplne iný? Dajte nám vedieť svoj tip do komentárov na Facebooku! ?

Foto: Instagram/Karin Dvořáková, YouTube