Karin Dvoráková (26) to viac nevydržala. Kráska známa najmä z televíznej reality šou Farma X sa rozhodla pred davom fanúšikov prehovoriť o problematike, ktorá v podstate ohrozuje nás všetkých. Jej úprimné vyznanie až naháňa zimomriavky!

Karin sa rozhodla vyjadriť svoj názor na problém týkajúci sa návykových látok. Stalo sa tak po tom, čo sa viackrát ocitla v kompromitujúcej situácii. „V poslednom období mám strašne veľa skúseností s tým, že veľa mladých ľudí dáva druhým ľuďom do drinku rôzne drogy,“ prehovorila ex-farmárka, ktorej sa nepodarilo zakryť nervozitu a rozpaky.

Okrem toho sa rozhodla apelovať priamo na ľudí robiacich tieto nekalé praktiky. „To neni vôbec vtipné, aby ste to robili a môžete niekomu tak ublížiť, že ten človek môže aj v najhoršom prípade zomrieť,“ neskrývala svoje pohoršenie.

Karin následne opísala moment, kedy čelila podobnému problému ona sama. „Taktiež sa mi to stalo aj v klube a nie moc príjemná skúsenosť, takže… prestaňte s tým, fakt. Hnus,“ dodala na záver, pričom celé jej vyjadrenie nájdete na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Karinnett