Farma X sa skončila a všetci z hráčov si tak opäť užívajú svoje životy. Avšak viacerí z nich na čele s Karin Dvořákovou sa po odchode z televízie snažia udržiavať si pozornosť aspoň cez sociálne siete. A práve blondínku z Banskej Bystrice nedávno (ne)fanúšikovia pekne vytočili!

Karin patrila vo Farme X k najvýraznejším postavám, pričom už od začiatku ukázala svoj podrezaný jazýček, keď zahlásila, že všetky celebrity zo súťaže povyhadzuje. A hoci Farmu nevyhrala, dostala sa poriadne ďaleko a dnes sa môže tešiť viac ako 40 tisíc followerom na Instagrame. Avšak nie všetci blondínkini sledovatelia sú zároveň aj jej úprimnými fanúšikmi.

karin farma

Napriek tomu, že sledujú každý jej krok, majú potrebu jej ničiť život. Reč je o ľuďoch, ktorí sa Karin snažia za každú cenu pokaziť radosť z úspechu. Najnovšie sa pustili do exfarmárkinej instagramovej fotky, a to až natoľko, že ju začali nahlasovať, až ju napokon Instagram vymazal. A práve osôobkam, ktoré sa o to pričinili, poslala Karin bez servítky jasný odkaz!

„Môžete nahlasovať ďalšie fotky, lebo ďalšie tam naschvál dám, nech vás rovno porazí, lebo to je také slovenské, díky,“ prihovorila sa Bystričanka svojim sledovateľom, pričom celý odkaz si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 Zdroj Instagram/karinnett | Foto: Instagram/karinnett