Karin Dvořáková je nepochybne jednou z najkontroverznejších súťažiacich vidieckej reality šou Farma X. Blonďavá kráska prišla do drsnej súťaže s jasným cieľom – zviditeľniť sa a získať pozornosť verejnosti, čo sa jej napokon rozhodne podarilo.

Karin sa na statku netají tým, že práca nie je pre ňu to „pravé orechové“. Hviezda z Banskej Bystrice sa tak stala terčom prudkej kritiky fanúšikov, podľa ktorých trávi väčšinu času líčením sa, ohováraním či fajčením. Tento názor jej chrstol do tváre i známy model a farmár Martin Šmahel, pričom priznal, že by si ju rád zobral do duelu s cieľom vyradiť ju z hry.

Keďže je Farma oficiálne ukončená a súťažiaci sú už doma, Karin neuniklo množstvo komentárov zo strany divákov na sociálnych sieťach či dokonca posmešné obrázky, kde si z nej ľudia robia srandu napríklad prirovnávaním k známej postavičke z rozpravky Mrázik.

Prostoreká blondínka sa tak už nedokázala ovládnuť a napriek zmluvným podmienkam zverejnila vyjadrenie, kde sa voči danej kritike obrnila. „Boli dni, kedy mi strava na Farme veľmi uškodila, bola som spuchnutá,“ Karin vysvetlila svoj výzor na niektorých záberoch v televízii, kedy pobavila i samotného Juraja Solčanského. Jej komplic a kamarát ju totiž pred celým národom zosmiešnil, že vyzerá akoby ju dopichali včely.

Okrem toho sa Dvořáková rozhodla venovať pár slov i všetkým neprajníkom. „Ďakujem všetkým aj tým, čo ma zdieľajú a majú potrebu zosmiešňovať, vďaka vám som všade,“ farmárka predniesla, k čomu môžeme dodať len jediné – ideš, dievča!!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcia Karin Dvořákovej
Karin sa stala terčom nechutných posmeškov

Foto: Instagram/Karin Dvořáková,Farma, Facebook