Na farmárskom dvore začalo byť opäť poriadne dusno. Po tom, čo si Karin Dvořáková skočila do vlasov so známym umelcom Ibrahimom Maigom, prišiel čas na ďalšiu verejnú hádku. Kontroverzná blondínka si totiž na svoje meno vyslúžila poriadne ostrý humor, ktorý nenechala len tak bez povšimnutia.

Do Karin z jubilejnej Farmy sa najnovšie pustil Roman Adamka, ktorého si môžete pamätať z ôsmej série tejto vidieckej šou. Mladík pochádzajúci z Trávnice si do známej ex-farmárky rýpol príspevkom, kde pred tisíckami sledovateľov naznačil, že je hlúpa.

Varím si IQ. Ak bude mať bod varu, malo by mať 100?“ znie text pod Dvořákovej fotografiou, ktorú Roman zverejnil na svoj Instagram ešte ku koncu septembra tohto roku. Je otázne, čo ho k takémuto podpriemernému humoru dohnalo, avšak prostoreká blondínka z Banskej Bystrice na tento skvost po čase zareagovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Joooj, niekto tu chcel followerov, čo, Romanko?“ Ohradila sa na daný príspevok, čím naznačila, že sa Adamka snažil len „priživiť“ na jej aktuálnej mediálnej sláve. „Ten pocit, keď nevieš jak zaujať, chlapče,“ dodala na jeho adresu, na čo jej Adamka nateraz neodpovedal.

Romanov príspevok na Karin Dvořákovú
Karinina následná reakcia

Foto: Instagram/Karin Dvořáková, Roman Adamka, Facebook/Farma, TV Markíza