Vzťah jednej z najsilnejších žien na Farme s prostorekým kamionistom je niečo, čo nedá ostatným súperom spávať. Presne tak, ako už zrejme správne tušíte, ide o fitness trénerku Tatianu Brunayovú a Petra Harezníka. Sú len priateľmi alebo je medzi nimi niečo viac?

Objatia, milé gestá či nežné dotyky. To všetko vyvoláva dojem, že medzi Táňou a Petrom preskočila poriadna iskra. Túto domnienku dotvára aj publikované video, kde môžeme farmárov vidieť v spálni pre bohatých. Pozrieť si ho môžete >>>TU<<<.

Peter a Táňa si na Farme vybudovali silné puto

Napriek tomu, že ostatní hráči na Farme a dokonca aj väčšina televíznych divákov sú toho názoru, že medzi nimi došlo k milostnému pomeru, dvojica tvrdí pravý opak. Podľa ich posledných vyjadrení ide len o čistú hru, vďaka ktorej sa snažia zmiasť svojich súperov.

Táto taktika však nenecháva chladnou ani prostorekú Karin Dvořákovú, ktorá si ich najnovšie zobrala poriadne na paškál. „Peťo s Táňou, oni to hrajú,“ vyjadrila svoj názor v rozhovore o láske s čerstvo zamilovaným Michalom Gajdošechom.

Také veci robia pred tebou, že sa nemôžeš na nich pozerať. Oni majú normálne se*uálny vzťah,“ uviedla na ich adresu, čo zrejme nepoteší ani jedného z hlavných aktérov. Na Tatianu aj Petra totiž doma čakajú partneri, ktorým budú musieť blondínkine slová asi poriadne vysvetliť.

Karin uviedla, že medzi Petrom a Táňou nie je láska, ale…

Karin sa pustila do (priateľského) vzťahu medzi Tatianou a Petrom

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, YouTube | Video: Streamable.com/YouTube