Jedna zo sestier z klanu Kardashianovcov momentálne prežíva krásne obdobie. Hoci je Kourtney Kardashian (38) v novom vzťahu iba zopár týždňov, na prestížnom festivale v Cannes neunikla so svojim mladým objavom paparazzom, ktorí ich aj napriek ,,schovávačke“ spolu odfotili. Tmavovláska sa však s takýmto mužom nemusí vôbec skrývať!

 

Nešťastná?

Tak ako každá žena, aj Kourtney mala v minulosti zložitý vzťah, v ktorom sa s partnerom dookola rozchádzali a schádzali približne desať rokov. So Scottom Disickom, s ktorým má tri deti, účinkovala v americkej reality show Keeping up with the Kardashians, v ktorej môžu diváci sledovať denný život celej rodiny Kardashianovcov.

Randí s mladým zajkom!

Po roku samoty má však tmavovláska opäť dôvod na radosť. Po jej boku sa začal objavovať 23-ročný model a boxer Younes Bendjima. Hoci sa Kourtney pokúšala čerstvý vzťah držať v tajnosti čo najdlhšie, na festivale v Cannes všetko prasklo a na verejnosť unikla fotografia, na ktorej sa párik nežne objíma. S prvými špekuláciami o možnom vzťahu prišiel magazín ,,People“ ešte v decembri minulého roka. Napokon však celú kauzu uzavrel a Kourtney označil za ženu, ktorá si skrátka užíva single život a s Younesom prežili iba jednorázovú záležitosť. Na spoločnej fotografii z Cannes to však na úlet nevyzerá! Kardashianka sa však k modelovi ako k oficiálnemu partnerovi zatiaľ verejne nepriznala, no musíme uznať, že si vybrala skutočne dobre. Videli ste už vypracované ruky jej nového chlapa? :)

Younes Bendjima

Zdroj: comspolitan.com | Foto: Instagram, feelgrafix.com