Bratislavská New Age popová kapela King Shaolin, ktorá sa čoraz väčšmi dostáva do povedomia celého Slovenska, vydala nový singel ,,Money In My Soul“. Sympatickí chalani, ktorých môžete poznať aj ako kapelu famóznej Celeste Buckingham, si pomaly, ale isto budujú pevné miesto na slovenskej hudobnej scéne. 

Partia hudobníkov z Bratislavy pôsobí v hudobnom priemysle už nejaký ten rok a po singli ,,Friend“ ste už určite zachytili z éteru slovenských rádií ich novú skladbu ,,Money In My Soul“. ,,Úvodná skladba nášho nadchádzajúceho CD EP, ,,Money In My Soul”, reflektuje obdobie, keď sme stáli pred pre nás zásadným rozhodnutím. Je to ten druh vážnych rozhodnutí, ktorým všetci v rôznych podobách v živote a profesnej kariére čelíme. V našom prípade to bolo odmietnutie účasti v talentovej súťaži spolu s vidinou rýchleho ,,výťahu hore“ a rozhodnutie zotrvať na ceste, ktorú predstavujú každoročne stovky odohratých koncertov pre našich verných fanúšikov i v tých najmenších kluboch a puboch,“ hovorí spevák Dominik Štofko.

Za videoklipom, ktorého témou je boj dobra so zlom, stojí mladá študentka réžie na VŠMU, Claudia Pittnerová. ,,Nosným vyjadrovacím prvkom sa stali ruky ako symbol duše. V každom z nás prebiehajú vnútorné boje, ktoré plodia rôzne predstavy, z ktorých si človek môže vybrať. A práve vizualizovať tento vnútorný boj bolo našou ambíciou,“ vysvetľuje Claudia. Ako si môžete všimnúť, kapela King Shaolin v žiadnom prípade nepatrí medzi puritánov a neresti striehnu takmer v každom obraze videoklipu. Zvádzanie, bozkávajúce sa ženy, konečný boj. Postavy tu stvárnili cnosti i neresti a neustály boj v ľudskej mysli medzi tým, čo je správne a čo nie. Vy to už viete? 🙂

Video: Youtube | Foto: Facebook