Kandráčovci sa za posledné roky zaradili medzi naše najpopulárnejšie kapely. Ich koncertné vystúpenia sú vždy beznádejne vypredané len chvíľku po tom, ako ohlásia svoj príchod do niektorého zo slovenských miest. Aktuálne skupina rozbehla turné s názvom Šaľené turné , v rámci ktorého sme sa dočkali aj milého prekvapenia.

Fanúšikovia milujú najmä frontmana Ondreja Kandráča, ktorý si získal srdcia ľudí svojou bezprostrednou povahou a neustálym vtipkovaním. V súkromí sa mu tiež skvele darí, nakoľko po jeho boku sa už krásnych 10 rokov vyníma očarujúca manželka Erika Kandráčová. Dvojica spolu pôsobí veľmi šťastne a harmonicky.

kandracovci

Pred pár dňami sa uskutočnil koncert v Poprade, kde sa moderátor jojkárskej relácie Všetko čo mám rád zachoval ako skutočný gentleman. Aj po rokoch manželstva sa očividne stále snaží svojej drahej polovičke dokazovať lásku, a to skutočne originálnymi spôsobmi.

Uprostred vystúpenia sa totiž sympatický východniar vybral priamo do hľadiska, aby medzi divákmi vyhľadal svoju milovanú Eriku. Tá sa nestačila diviť, keď ju manžel vytiahol rovno na pódium a venoval jej romantický tanec vo dvojici. Podarilo sa mu tak pred zrakmi tisícok ľudí učiniť pôsobivé vyznanie lásky. Po takomto úžasnom vzťahu určite túži nejedna žena.

kandracovci

Zdroj: TV JOJ | Foto: TV JOJ, Instagram/OndrejKandrac