Hoci by sa mohlo zdať, že sa v televíznych reality šou utvárajú kamarátstva na celý život a farmári sa navštevujú snáď aj každý víkend, v skutočnosti je všetko inak. Bývalí súťažiaci televízneho programu Farma prehovorili, aká je skutočná realita.

Farmári si počas súťaže niekedy utvoria pevné kamarátstva a výnimkou nie sú ani kratšie romániky či seriózne vzťahy. Hoci sa však mnohí tvária, že sa budú pravidelne navštevovať aj po opustení Farmy, realita je niekde celkom inde. Svoje o tom vedia aj bývalí farmári, ktorých sláva sa už pomaly vytráca.

Jasným príkladom je exfarmárka Miriam Pribanič alebo Bubica, ktorá na svojom profile sociálnej siete zverejnila fotku s víťazom šou Tomášom Mrvom. Bývalá súťažiaca sa ho rozhodla navštíviť a k fotke pripojila poriadne štipľavý komentár: ,,Priateľstvo na Farme je len pretvárka a situačná potreba.“ Tomáša vraj totiž od skončenia Farmy neprišiel nik iný navštíviť a v komentároch sa k nej pripojila aj exfarmárka Šárka Racová: „Ani mňa nik nepríde pozrieť a sľúbili,“ dodáva smutne. Zdá sa, že priateľstvá na Farme po vypnutí kamier postupne vychladnú, každý si ide po svojom a na Farmu postupne zabúda.

Víťaza Farmy Tomáša Mrvu nikto nenavštívi

Tomáš so svojou návštevou Bubicou

Zdroj | Foto: Facebook