Miriam Šmahel Kalisová (32) si momentálne užíva so svojím novým partnerom romantiku na spoločnej dovolenke. Jej exmanžel Martin Šmahel (34) sa zatiaľ vzorne stará o ich spoločnú dcérku Miu (3). Čo však hovorí na moderátorkin nový vzťah s mladým hokejistom? 

Miriam Kalisovú a Martina Šmahela verejnosť považovala dlhé roky za veľmi príkladný a stabilný pár, avšak pred rokom dvojica šokovala celé Slovensko neočakávaným rozchodom a žiadosťou o rozvod. Odvtedy sa často špekulovalo o dôvodoch rozpadu ich vzťahu či nových partneroch, až pokým nedávno práve samotná Miriam nepotvrdila svoj aktuálny vzťah s Dušanom Pašekom ml. (32). Obe hrdličky si momentálne „hrkútajú“ na spoločnej dovolenke, kde si evidentne naplno vychutnávajú romantické okamihy, s ktorými sa radi podelia aj na svojich sociálnych sieťach. Fitnessák si naopak užíva spoločné chvíle s dcérkou, a na nového chlapa svojej ,,ex“ má skutočne príjemný a triezvy názor: „Ja si absolútne nedovolím na adresu Dušana nič hovoriť, nepoznám ho, ale prajem im len to, aby im vyšlo, čo chcú. Budem rád, ak bude Miuškina mamina šťastná s kýmkoľvek. To je pre mňa dôležité,“ prezradil redakcii Pluska.sk.

Miriam sa na sociálnej sieti pochválila touto zaľúbenou fotografiou s popisom „Môj Muž“Dusan Pasek, Miriam Kalisová

Ako sa však zdá, vzťah moderátorky a hokejistu nie je vlbec náhoda, ten vraj po Miriam poškuľoval už istú dobu. Svojím komentárom ho zrejme nechtiac prezradila kontroverzná Zuzana Plačková, ktorej sa mal údajne Pašek na krásnu hnedovlásku vypytovať. :)

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram