37-ročný raper Kali sa pred vyše rokom dočkal prelomového okamihu, kedy do jeho života vstúpila najkrajšia princeznička Nelka. Krátko po narodení vytúženej dcérky sa spoločne s partnerkou Alicou postavili pred oltár a dokonalej rodinnej idylke nič nebránilo. A hoci hudobník sa musel kvôli karanténnym obmedzeniam utiahnuť do súkromia, čas strávený s dvomi najdrahšími dámami vôbec neľutuje. Práve naopak – z ročného dievčatka mu rastie parádna parťáčka!

Ešte pred rokom približne o takomto čase zaplavovali profil obľúbeného rapera každodenné momentky s roztomilým bábätkom. Kali sa v úlohe otca doslova našiel, malá Nelka sa pre neho ihneď po príchode na svet stala stredobodom vesmíru.

Kali dcéra

Čas neúprosne letí a nie nadarmo sa hovorí, že práve na našich deťoch vidíme, ako rýchlo sa veci okolo nás hýbu. Kým minulý rok sme mohli obdivovať zábery s maličkým drobcom, dnes sa z Kaliho dcérky stáva právoplatná „kamoška“ na výlety do prírody.

Práve takto teraz hrdý ocino trávi väčšinu času, keďže akékoľvek živé vystúpenia sú v našej krajine ešte stále zakázané. Potetovaný hudobník si však nesťažuje, ako sám priznáva, momentálne ho okrem vzácnych okamihov po boku dievčatka, ktorému ani zdatná chôdza po ockovom boku problémy nerobí, nič iné nezaujíma.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/dezertkalimusic