Jeden z najvýraznejších talentov slovenskej hip-hopovej scény patrí bezpochyby zároveň i medzi najpríťažlivejších mužov v našom šoubiznise. Sympatický raper Kali vyžaruje neopísateľnú charizmu a dobrosrdečnú energiu, akú zjavne podedil po svojom tatovi!

Kalimu sa pred necelými dvomi rokmi začal život meniť od základov, keď mu manželka Alica priviedla na svet prvorodenú dcérku Nelku. Od tých čias sa stal z potetovaného hudobníka vzorný ochranca rodu, ktorý na svoje dve milované dievčence nedá dopustiť.

Kali Nelka

37-ročný hudobník zjavne dobré otcovské móresy podedil od toho najpovolanejšieho. So svojím otcom tvorí veselú a zohratú dvojku, čoho dôkazom je i najnovší príspevok na spevákovom profile.

,,Tatko ma zobral von,“ napísal spokojný raper, ktorého otec viedol ulicou na detskom autíčku pre malých chlapcov! Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že v srdciach svojich rodičov ostaneme vždy malé ratolesti – no stretnúť Kaliho na takejto luxusnej vychádzke s jeho blízkym by asi mnohých ľudí poriadne pobavilo! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali otec

Zdroj|Foto: Instagram/dezertkalimusic