Akosi sa stalo nepísaným pravidlom, že s príchodom teplých dní obľúbený raper Kali posiela do sveta song, ktorý dokonale posilňuje atmosféru leta. Tentokrát sa spojil nielen so svojím dvorným producentom Petrom Pannom, ale i hviezdou z Nigérie či detským zborom.

Kali a Peter Pann milujú do skladieb dávať exotické rytmy, ktoré človeka dokážu preniesť za hranice Slovenska. Najnovšie páni ešte pritvrdili a na spoluprácu oslovilii Goya Menora z ďalekej Afriky.

,,Ja už celkovo robím viac so zahraničnými interpretmi ako so slovenskými a tento Goya sa mi do tejto veci hodil najviac. Dokonca svoj part bol aj osobne nahrať u mňa v starom štúdiu v Petržalke,“ hovorí producent Peter Pann. Slovensko-nigerská pesnička s výrazným dôrazom na afrobeatový žáner dostala názov Mám chuť a aby pôsobila ešte letnejšie, hudobníci k nej natočili videoklip priamo na Ibize.

Počas letu však partia zažila menšiu nepríjemnosť, keď sa Goyovi stratila batožina a do klipu ho tak musel obliekať Peter Pann. V nádhernom prostredí si ale spevák nenechal pokaziť náladu a naplno sa oddal svojej práci. Mimochodom, v závere energickej novinky môžete počuť detský zbor MINI MAGIS, ktorý dokonalému letnému hitu dodal jedinečnú čerešničku na torte.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter Pann x Kali x Goya Menor – MÁM CHUŤ

Zdroj/Foto: TS, YouTube/PETER PANN PRODUCTION