Koloman Magyary, ktorého väčšina Česka a Slovenska pozná skôr pod pseudonymom Kali, je jedným z najúspešnejších raperov našej scény. Sympatický hudobník sa najnovšie pochválil premenou svojej vizáže, za čo si získal množstvo sympatií najmä zo strany ženského publika.

Kali len nedávno ohlásil spolu s priateľkou radostnú správu. Dvojica sa čoskoro stane rodičmi, pričom si o ich spoločnom bábätku môžete prečítať viac po kliknutí >>>SEM<<<. Zrejme práve starosti spojené s príchodom dieťatka sa podpísali i na výzore úspešného rapera, a tak sme ho mohli vidieť s poriadne vyrastenou bradou, ktorá mu na výzore pridala hneď niekoľko rokov.

Kali

Ako sa však zdá, tento „zanedbaný look“ omrzel už aj samotného Kaliho. „Fešák nebudem nikdy, ale aspoň môžem chodiť medzi ľudí už,“ pobavil sa hudobník nad záberom, kde uverejnil svoju najnovšiu premenu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Musíme uznať, že budúcemu oteckovi to takto rozhodne viac pristane, pričom jeho výzor pred premenou nájdete na ľavých fotografiách koláže a následný nový styling na pravej. Wou, Alicka, ale máš doma riadneho fešáka, ktorý vyzerá ako nový človek!?

Foto: Instagram/Kali