Presne v polke februára sa stal jeden z najpopulárnejších raparov Slovenska konečne otcom. Deň po Valentínovi totiž Kalimu jeho priateľka Alica porodila zdravú dcérku, ktorá dostala meno Nelka. Doposiaľ však jej tváričku rodičia pred verejnosťou strážili, preto pri najnovšom hudobníkovom zábere ostali fanúšikovia veľmi milo očarení.

Kali aktuálne prežíva poriadne perné obdobie. Kým v pracovnej oblasti sa ako kouč angažuje v speváckej súťaži The Voice, v tej súkromnej sa venuje hlavne svojim dvom milovaným dievčatám, ktoré mu každý deň robia veľkú radosť.

Kali

Fotkami malej Nelky sa síce hrdí rodičia pochválili niekoľkokrát, no nikdy princezničke nebolo vidno do tváre. Kali sa však rozhodol, že fanúšikom predsa len ukáže, aký poklad doma skrýva, keď zverejnil záber priateľky Alici objímajúcej v náruči sladko spinkajúceho drobčeka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Za pár hodín si už nádherná snímka dokazujúca obrovskú materinskú lásku medzi Alickou a Nelkou vyslúžila viac ako 35 tisíc lajkov a množstvo pozitívnych komentárov. Nemožno sa ale čomu čudovať, malá babáika je doslova na zjedenie!

Kali

Zdroj//Foto: Instagram/dezertkalimusic