Kali aktuálne prežíva rozhodne najlepšie obdobie. Kým v súkromí sa už vyše mesiaca teší nielen z lásky svojej priateľky, ale aj dcérky Nelky, v pracovnej sfére sa naďalej úspešne venuje hudbe a koučovaniu v The Voice. Popri tom však raper pomaličky chystá svadbu!

Jeden z najpopulárnejších raperov sa netají tým, že tento rok plánuje skočiť do chomúta. Kali už dávnejšie avizoval, že jeho veľký deň by mal prísť v septembri, kedy nie sú veľké horúčavy a naopak ani veľké zimy. Najnovšie ale pre TV Markíza novopečený otecko prezradil konkrétne detaily.

Kali

Ako sa hudobník vyjadril, so svojou milovanou Alickou by si mali povedať áno siedmeho septembra. Tento dátum si však ešte pre istotu za prítomnosti kamery skontroloval. ,,Ja si musím všetko zapisovať, lebo úplne na všetko zabúdam a nerád by som zabudol na svadbu, čiže… vidíš, tu mám 7. 9. svadba,“ kouč The Voice ukázal redaktorovi poznačený deň v mobilnom kalendári.

Kali ďalej priznal, že všetko nechal na svoju partnerku. ,,Ona to rieši, ja viem iba dátum a že tam bude musieť prísť v obleku, čo je celkom haluz u mňa,“ uviedol budúci ženáč, ktorý tiež naznačil, že svadba bude klasická v kruhu blízkych. Viac o Kaliho dni D sa dozviete z priloženého videa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto:  Instagram/dezertkalimusic