Do slovenského hudobného sveta príde nové miminko. Postaral sa o to raper Kali s priateľkou Alicou, s ktorou tvorí pár len niečo vyše roka. Okrem toho mladý párik plánuje svadbu.

Jednému z TOP raperov slovenskej scény sa darí nielen v hudbe, ale aj v súkromí. Po brutálnej novinke Dovi, Dopo, ktorá žne aktuálne veľký úspech, Kali fanúšikov potešil aj informáciou zo svojho súkromia. Už čoskoro bude z potetovaného čáva tatko.

Za všetko môže Tina

Kaliho zoznámila s jeho vyvolenou Alicou spoločná kamarátka – speváčka Tina. Odvtedy ich vzťah nabral veľmi rýchly spád. Hoci niektorí ľudia sa chytajú za hlavu pri Rytmusovi a Jasmine, aj Paťov bratislavský kolega na to išiel zhurta a krásnu priateľku si k sebe hneď nasťahoval. Svojej láske dokonca nedávno poslal verejné vyznanie, ktoré je súčasťou skladby Je to tak ako má byť  “Stačilo tak málo na to, aby som pochopil, že by som chcel, aby si tu bola každé ráno. Nebola si plánom, ale teraz si už neviem predstaviť, že by som mal povedať inej žene áno,“ vyznáva sa Kali.

Povtrdené!

A veru už o pár mesiacov povie raper svojej priateľke naozaj „áno“, čo potvrdil pre web rádia Europa 2 rovnako ako správu o tom, že sa spolu stanú rodičmi. „Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť. Budeme rodičia a na budúci rok plánujeme aj svadbu,“ prezradil exkluzívne pre europa2.sk budúci otecko. Kalimu a Alicke blahoželáme a prajeme veľa zdravička a šťastíčka!

Zdroj: Europa2.sk | Foto: YouTube, Instagram